top of page

Centrum Certyfikacji Motoryzacji PLMOT Sp. z o. o. (CCM PLMOT Sp. z o. o.) jest częścią stowarzyszenia EUDARTS (EU Data Analysis Research Training & Service Association).

 

Trainer:

Time Zero Consulting: Michal Krzeminski - mfkrzeminski@gmail.com

Future trainer:

Plmot: Szymon Wensierski - Szymon.Wensierski@plmot.pl

 

Stowarzyszenie EUDARTS zrzesza członków - podmioty wyspecjalizowane w zakresie odczytu i analizy danych elektronicznych pojazdów samochodowych, a w tym organizacje certyfikujące ekspertów i rzeczoznawców samochodowych w zakresie elektroniki i elektrotechniki pojazdowej.

Celem stowarzyszenia jest stworzenie wyspecjalizowanego portfolio rozwiązań w zakresie odczytu i analizy danych modułów elektronicznych pojazdów samochodowych z uwzględnieniem walidowanych danych dla warunków rynku Europejskiego.

W zakresie realizowanych działań Stowarzyszenie EUDARTS jako szczególnie istotne postrzega szkolenia z zakresu odczytu i analizy danych zderzeniowych oraz dedykuje je przede wszystkim dla służb policyjnych, rzeczoznawców samochodowych i biegłych sądowych.

Stowarzyszenie jako jedna z 10 jednostek na świecie jest uprawnione do przeprowadzania certyfikowanych szkoleń i nadawania uprawnień Certyfikowanych Techników i Analityków CDR.

Lista uprawnionych jednostek dostępna jest na stronie internetowej:

 

CDR BOSCH TRAINING ORGANIZATIONS

Stowarzyszenie wspólnie z firmą ASDARTS Germany i spółką TRDARTS przygotowało cykl szkoleń z zakresu odczytu danych wypadkowych:

  • EURO CDR Technik (użytkownik)

  • EURO CDR Technik szkolenie on-line

  • CDR Analityk

 

Na polskim rynku partnerem EUDARTS z zakresu odczytu i analizy danych zderzeniowych jest Centrum Certyfikacji Motoryzacji PLMOT Sp. z o.o. (CCM PLMOT Sp. z o. o.).

CCM PLMOT Sp. z o. o. jako przedstawiciel stowarzyszenia EUDARTS prowadzi szkolenia certyfikowanych Techników i Analityków z zakresu odczytu danych zderzeniowych z wykorzystaniem technologii CDR w języku polskim.

Szkolenia realizowane przez CCM PLMOT Sp. z o. o., po pozytywnym złożeniu egzaminu prowadzonego przez CCM PLMOT Sp. z o. o. i EUDARTS Association, kończą się uzyskaniem uprawnień Certyfikowanego Technika/Analityka CDR.

Nadawane uprawnienia potwierdzane są certyfikatem wydawanym przez Stowarzyszenie EUDARTS, co jest warunkiem niezbędnym do procesowego wykonywania odczytów i analiz technicznych z zakresu danych zderzeniowych oraz wiarygodności i ważności wykonywanych odczytów i analiz.

Szkolenia EURO CDR zostały przygotowane z uwzględnieniem warunków rynku europejskiego, zgodnie z obowiązującym prawem i występującymi regulacjami wewnętrznymi. Szkolenia zawierają przykłady odczytów i analizy danych pojazdów produkowanych na rynek europejski z uwzględnieniem przypadków z rynku amerykańskiego.

 

Szczegółowe informacje dotyczące realizowanych szkoleń:

 

CDR Crash Data Retrieval Technik – szkolenie on-line

Jednodniowe szkolenie dla certyfikowanego technika CDR on-line - szkolenie dostępne wyłącznie w języku angielskim z wykorzystaniem platformy EUDARTS.

CDR Crash Data Retrieval Technik –  szkolenie stacjonarne

Jednodniowe szkolenie dla certyfikowanego technika CDR - szkolenie dostępne w języku polskim organizowane przez CCM PLMOT Sp. z o. o.

CDR Crash Data Retrieval Analityk – szkolenie stacjonarne

Czterodniowe szkolenie dla certyfikowanego technika CDR - szkolenie dostępne w języku polskim organizowane przez CCM PLMOT Sp. z o. o.

 

CDR Crash Data Retrieval Technik/Analityk – szkolenie stacjonarne

Pięciodniowe szkolenie dla certyfikowanego technika CDR - szkolenie dostępne w języku polskim organizowane przez CCM PLMOT Sp. z o. o.

Szczegółowe informacje dotyczące organizowanych szkoleń dostępne są na stronie internetowej www.ccmplmot.pl

Scherm­afbeelding 2022-12-01 om 13.08.12.png
bottom of page