Crash Data Poland jest częścią stowarzyszenia EUDARTS (EU Data Analysis Research Training & Service Association).

 

Stowarzyszenie EUDARTS zrzesza 30 członków z krajów europejskich. Celem stowarzyszenia jest stworzenie wyspecjalizowanego portfolio rozwiązań elektronicznych z bezproblemowym łączem do modułów elektroniki samochodowej stworzonych z myślą o rynku europejskim i potrzebach służb policyjnych jak również szkolenia z tego zakresu dla policji, biegłych i rzeczoznawców.

Na polskim rynku partnerem EUDARTS z tego zakresu jest Crash Data Poland Sp. z o.o.

 

Stowarzyszenie wspólnie z firmą AS DARS Germany, amerykańską firmą szkoleniową i spółką TRDARTS przygotowało cykl szkoleń z zakresu odczytu danych wypadkowych:

 

  • EURO CDR Technik (użytkownik)

  • EURO CDR Technik szkolenie on-line

  • CDR Analityk

 

Stowarzyszenie szkoli również Trenerów CDR w różnych krajach – tak aby możliwe było szkolenie techników lub analityków w językach ojczystych. Dlatego też Crash Data Poland zaprasza na szkolenia w języku polskim.
Możliwe jest również odbycie szkolenia w każdym z dostępnych w EUDARTS terminów w języku angielskim, niemieckim czy holenderskim.

 

 

Egzaminy i zapisy prowadzone są przez Crash Data Poland i EUDARTS Association.

Szkolenia EURO CDR przygotowane są specjalnie na rynek europejski zgodnie z przepisami i prawem europejskim i zawierają głównie przykłady z Europy z uwzględnieniem kilku przypadków z rynku amerykańskiego.

Poniżej znajdziesz więcej informacji nt. naszych szkoleń:

 

CDR Crash Data Retrieval Technik on-line

 

Naucz się podstaw obsługi CDR w swoim własnym domu lub biurze. EUDARTS oferuje jednodniowe szkolenie dla certyfikowanego technika CDR on-line. SZKOLENIE DOSTĘPNE WYŁĄCZNIE W JĘZYKU ANGIELSKIM

Nasze szkolenie wyjaśnia na czym polega Event Data Recording (EDR – elektroniczny zapis danych) i udziela szczegółowych instrukcji obsługi systemu CDR. Przygotuje to każdego z uczestników szkolenia do skutecznego wykorzystania systemu CDR w ich pracy. Więcej informacji nt. szkolenia

 

 

Poland: April 4-8 2022 BOSCH CDR Technician/Analyst

Crashdata will be running 2 courses at their venue in Warsaw. A Technician & Analyst course for those who wish to analyze data from crashed vehicles using the Bosch crash data retrieval tool. You will learn how to describe the CDR system for the benefit of the Court. How to interpret the downloaded data in the context of other collision data also collected at the scene. Identification of case-critical information. How to judge/assess the reliability and accuracy of the information.

Join us for 6th edition of CDR BOSCH Technician/Analyst course in Warsaw 

CDR Technician – 4.04.2022 and CDR Analyst  – 5-8.04.2022

For more info: https://crashdata.pl/en/courses

PLDARTS

CrashData

Michal Krzeminski

Crash Data Poland sp. z o.o

Cybernetyki 19B St.

02-677 Warszawa

++48 516 050 305

www.crashdata.pl

info@crashdata.pl