Crash Data Poland jest częścią stowarzyszenia EUDARTS (EU Data Analysis Research Training & Service Association).

 

Stowarzyszenie EUDARTS zrzesza 30 członków z krajów europejskich. Celem stowarzyszenia jest stworzenie wyspecjalizowanego portfolio rozwiązań elektronicznych z bezproblemowym łączem do modułów elektroniki samochodowej stworzonych z myślą o rynku europejskim i potrzebach służb policyjnych jak również szkolenia z tego zakresu dla policji, biegłych i rzeczoznawców.

Na polskim rynku partnerem EUDARTS z tego zakresu jest Crash Data Poland Sp. z o.o.

 

Stowarzyszenie wspólnie z firmą AS DARS Germany, amerykańską firmą szkoleniową i spółką TRDARTS przygotowało cykl szkoleń z zakresu odczytu danych wypadkowych:

 

  • EURO CDR Technik (użytkownik)

  • EURO CDR Technik szkolenie on-line

  • CDR Analityk

 

Stowarzyszenie szkoli również Trenerów CDR w różnych krajach – tak aby możliwe było szkolenie techników lub analityków w językach ojczystych. Dlatego też Crash Data Poland zaprasza na szkolenia w języku polskim.
Możliwe jest również odbycie szkolenia w każdym z dostępnych w EUDARTS terminów w języku angielskim, niemieckim czy holenderskim.

 

 

Egzaminy i zapisy prowadzone są przez Crash Data Poland i EUDARTS Association.

Szkolenia EURO CDR przygotowane są specjalnie na rynek europejski zgodnie z przepisami i prawem europejskim i zawierają głównie przykłady z Europy z uwzględnieniem kilku przypadków z rynku amerykańskiego.

Poniżej znajdziesz więcej informacji nt. naszych szkoleń:

 

CDR Crash Data Retrieval Technik on-line

 

Naucz się podstaw obsługi CDR w swoim własnym domu lub biurze. EUDARTS oferuje jednodniowe szkolenie dla certyfikowanego technika CDR on-line. SZKOLENIE DOSTĘPNE WYŁĄCZNIE W JĘZYKU ANGIELSKIM

Nasze szkolenie wyjaśnia na czym polega Event Data Recording (EDR – elektroniczny zapis danych) i udziela szczegółowych instrukcji obsługi systemu CDR. Przygotuje to każdego z uczestników szkolenia do skutecznego wykorzystania systemu CDR w ich pracy. Więcej informacji nt. szkolenia

 

 

PLDARTS

CrashData

Michal Krzeminski

Crash Data Poland sp. z o.o
ul. Poleczki 13 02-822 Warszawa

+48 799 300 000

www.crashdata.pl

michal.krzeminski@crashdata.pl