top of page

CDR Technician / Analyst Course Poland
 2024  Szymon Wensierski

1.jpeg
logo-jpeg-2-AKTUALNE.jpg

PLMOT będzie prowadził czterodniowy kurs dla tych, którzy chcą analizować dane z uszkodzonych pojazdów przy użyciu narzędzia do odzyskiwania danych zderzeniowych firmy Bosch. Nauczysz się opisywać system CDR na korzyść sądu, interpretować pobrane dane w kontekście innych danych dotyczących kolizji, również zebranych na miejscu zdarzenia. Rozpoznawanie istotnych informacji dla sprawy oraz ocena wiarygodności i dokładności tych informacji.

Data: 16 do 20 września

Miejsce: Hotel Business Faltom Gdynia

Adres: Sobieskiego 125, 84-230 Gdynia

Jeśli jesteś zainteresowany, proszę skontaktuj się z Szymonem Wensierskim.

Scherm­afbeelding 2022-12-01 om 13.08.12.png
logo (1).png

PLMOT

Szymon Wensierski

VP of Management Board

 

ul. Zolnierzy I Armii Wojska Polskiego 10/b6

81-383 Gdynia

Poland

 

phone: +48 728 421 046

E-mail: Szymon.Wensierski@plmot.pl

web: plmot.pl

CDR Technician / Analyst Course Poland
 2024  Michal Krzeminski

download.png
Fasada-Hotel-Airport-Okecie-Warszawa002.jpg

Time Zero Consulting będzie prowadził czterodniowy kurs dla tych, którzy chcą analizować dane z uszkodzonych pojazdów przy użyciu narzędzia do odzyskiwania danych zderzeniowych firmy Bosch. Nauczysz się opisywać system CDR na korzyść sądu, interpretować pobrane dane w kontekście innych danych dotyczących kolizji, również zebranych na miejscu zdarzenia. Rozpoznawanie istotnych informacji dla sprawy oraz ocena wiarygodności i dokładności tych informacji.

Data: 7–11 października 2024

Lokalizacja: Hotel Lotniskowy Okęcie

Adres: Komitetu Obrony Robotników 24, 02-148 Warszawa, Polen

Polska Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Michal Krzeminski

Course is available in both; PL and EN

Scherm­afbeelding 2022-12-01 om 13.08.12.png

Time Zero Consulting

Michal Krzeminski

Centrum Certyfikacji Motoryzacji PLMOT Sp. z o. o. (CCM PLMOT Sp. z o. o.) jest częścią stowarzyszenia EUDARTS (EU Data Analysis Research Training & Service Association).

 

Trainer:

Time Zero Consulting: Michal Krzeminski - mfkrzeminski@gmail.com

Future trainer:

Plmot: Szymon Wensierski - Szymon.Wensierski@plmot.pl

 

Stowarzyszenie EUDARTS zrzesza członków - podmioty wyspecjalizowane w zakresie odczytu i analizy danych elektronicznych pojazdów samochodowych, a w tym organizacje certyfikujące ekspertów i rzeczoznawców samochodowych w zakresie elektroniki i elektrotechniki pojazdowej.

Celem stowarzyszenia jest stworzenie wyspecjalizowanego portfolio rozwiązań w zakresie odczytu i analizy danych modułów elektronicznych pojazdów samochodowych z uwzględnieniem walidowanych danych dla warunków rynku Europejskiego.

W zakresie realizowanych działań Stowarzyszenie EUDARTS jako szczególnie istotne postrzega szkolenia z zakresu odczytu i analizy danych zderzeniowych oraz dedykuje je przede wszystkim dla służb policyjnych, rzeczoznawców samochodowych i biegłych sądowych.

Stowarzyszenie jako jedna z 10 jednostek na świecie jest uprawnione do przeprowadzania certyfikowanych szkoleń i nadawania uprawnień Certyfikowanych Techników i Analityków CDR.

Lista uprawnionych jednostek dostępna jest na stronie internetowej:

CDR BOSCH TRAINING ORGANIZATIONS

Stowarzyszenie wspólnie z firmą AS DARS Germany, amerykańską firmą szkoleniową i spółką TRDARTS przygotowało cykl szkoleń z zakresu odczytu danych wypadkowych:

  • EURO CDR Technik (użytkownik)

  • EURO CDR Technik szkolenie on-line

  • CDR Analityk

Na polskim rynku partnerem EUDARTS z zakresu odczytu i analizy danych zderzeniowych jest Centrum Certyfikacji Motoryzacji PLMOT Sp. z o.o. (CCM PLMOT Sp. z o. o.).

CCM PLMOT Sp. z o. o. jako przedstawiciel stowarzyszenia EUDARTS prowadzi szkolenia certyfikowanych Techników i Analityków z zakresu odczytu danych zderzeniowych z wykorzystaniem technologii CDR w języku polskim.

Szkolenia realizowane przez CCM PLMOT Sp. z o. o., po pozytywnym złożeniu egzaminu prowadzonego przez CCM PLMOT Sp. z o. o. i EUDARTS Association, kończą się uzyskaniem uprawnień Certyfikowanego Technika/Analityka CDR.

Nadawane uprawnienia potwierdzane są certyfikatem wydawanym przez Stowarzyszenie EUDARTS, co jest warunkiem niezbędnym do procesowego wykonywania odczytów i analiz technicznych z zakresu danych zderzeniowych oraz wiarygodności i ważności wykonywanych odczytów i analiz.

Szkolenia EURO CDR zostały przygotowane z uwzględnieniem warunków rynku europejskiego, zgodnie z obowiązującym prawem i występującymi regulacjami wewnętrznymi. Szkolenia zawierają przykłady odczytów i analizy danych pojazdów produkowanych na rynek europejski z uwzględnieniem przypadków z rynku amerykańskiego.

 

Szczegółowe informacje dotyczące realizowanych szkoleń:

CDR Crash Data Retrieval Technik – szkolenie on-line

Jednodniowe szkolenie dla certyfikowanego technika CDR on-line - szkolenie dostępne wyłącznie w języku angielskim z wykorzystaniem platformy EUDARTS.

CDR Crash Data Retrieval Technik –  szkolenie stacjonarne

Jednodniowe szkolenie dla certyfikowanego technika CDR - szkolenie dostępne w języku polskim organizowane przez CCM PLMOT Sp. z o. o.

CDR Crash Data Retrieval Analityk – szkolenie stacjonarne

Czterodniowe szkolenie dla certyfikowanego technika CDR - szkolenie dostępne w języku polskim organizowane przez CCM PLMOT Sp. z o. o.

CDR Crash Data Retrieval Technik/Analityk – szkolenie stacjonarne

Pięciodniowe szkolenie dla certyfikowanego technika CDR - szkolenie dostępne w języku polskim organizowane przez CCM PLMOT Sp. z o. o.

Szczegółowe informacje dotyczące organizowanych szkoleń dostępne są na stronie internetowej www.ccmplmot.pl

Scherm­afbeelding 2022-12-01 om 13.08.12.png
bottom of page